Carox +

VÝHODY ZAPŮJČENÍ

Naše půjčovna karavanů se specializuje na půjčování lehkých obytných minikaravanů.

Naše půjčovna

Jsme zaměřeni především na klienty, kteří mají rádi outdoor, cyklistiku, horolezectví či turistiku. Využívají nás také klasičtí příznivci karavaningu, kteří chtějí cestovat levně a pohodlně a přitom k tomu nepotřebují klasické velké karavany nebo obytná auta. Stále častěji naše služby využívají také lidé, kteří si chtějí vůbec poprvé vyzkoušet cestování s karavanem, ale přitom disponují pouze malým či nízkovýkonovým vozem, který není pro tažení standardních velkých a těžkých karavanů vhodný.

Díky naší půjčovně minikaravanů mohou naši zákazníci během pár dnů poznat řadu míst a získat mnoho nevšedních zážitků. S námi je cestování pohodlné, rychlé a nenákladné.

Naše minikaravany často využívají ke svým koníčkům také rybáři nebo třeba majitelé motorek. Karavany půjčujeme také zahraničním klientům.

VÝHODY MINIKARAVANŮ

K zapůjčení minikaravanu postačuje řidičský průkaz sk. B.

Všechny naše minikaravany mají externí zásuvku pro připojení ke zdroji el. energie v kempu + interiérové zásuvky na 230V a 12V. Modely Mini K Family a K Family Plus jsou navíc vybaveny vlastní baterií.

Nízká hmotnost našich minikaravanů: od 300 do 680 kg.

Rychlé cestování – všechny naše minikaravany mají evropskou homologaci a jsou schválené pro maximální cestovní rychlost 130 km/hod. !!POZOR!! Je potřeba dodržovat předpisy jednotlivých států!

Cena od 500 Kč za 1 den...

PŘÍPLATKY - CENA ZA KUS
Nafukovací předstan 200 Kč
Infra topení 230 V 100 Kč
Dieselové topení 200 Kč
Skládací kuchyň 100 Kč
Kempingová židle – 2 ks 50 Kč
Kempingový stůl 50 Kč
Kartušový vařič 50 Kč

 

PŘÍPLATKY - CENA ZA KUS

 

Kartuše do vařiče 100 Kč
Redukce pro zásuvku auta 13/7 pól 20 Kč

SLEVY

4 až 7 dnů sleva 5 %
8 až 15 dnů sleva 10 %
16 a více dnů sleva 15 %

Pro stálé klienty poskytujeme jako bonus další slevu ve výši 5% (stálý klient = třetí a každé další půjčení). Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Ke každé zápůjčce (bez ohledu na její délku) účtujeme 300,- Kč za následný úklid minikaravanu.

Galerie karavanů:

Neváhejte nás kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.